Logo

Aşk SözleriTümü

En Yeniler

Anlamlı Aşk Sözleri 2016 / Full Sevgi Sözleri Sevgiliye / Kısa Aşk Mesajları

Aşıkların birbirine söylediği çok güzel anlamlı sözler Aşk sözleridir. Aşk sözleri ve sevgi sözleri sayfamızda. En güzel anlamlı aşk sözleri 2016, yeni aşk sözleri, en manalı aşk sözleri kısa, anlamlı aşk sözleri sevgiliye, aşıkların söylediği aşk sözleri facebook, Anlamlı Aşk Mesajları Sevgiliye Kısa, aşk sözleri anlamlı sms, anlamlı aşk sözleri kaliteli, full aşk sözleri anlamlı sevgiliye, en uzun aşk sözleri anlamlı paylaş..

http://guzelsozlerfull.blogspot.com/2016/01/anlamli-ask-sozleri-2016-full-sevgi.html

Bana kimse sen gibi baktı mı bilmem,  ama ben kimseye sana baktığım gibi bakmadım…!
Bir gün yanına geleceğim bir elimde gül bir elimde tabanca ile ya gülü alıp benim olursun ya tetiği çeker beni vurursun.
http://guzelsozlerfull.blogspot.com/2016/01/anlamli-ask-sozleri-2016-full-sevgi.html 
Ve biz seninle tarih boyu geç kalınmış aşkız, hiç vaktinde yetişemedik hayal kırıklıklarımızı taşıyan vapurun kalkışına..
Sensiz ölmem Bu hayatta Korkma Senin için yaşarken Nasıl ölürüm Seni bensiz Bırakırım? Senin için Yaşamaya Başlamışım Ben Sensiz Olmama istesen de istemesen de Seviyorum seni Delice!…
Aşk; rahat rahat yetişip bindiğin vapura erken mi kaldık? demektir.
http://guzelsozlerfull.blogspot.com/2016/01/anlamli-ask-sozleri-2016-full-sevgi.html 
Sen benim Meleğim sin Senin için Besteledim hayatımızın Şarkısını Seninle bir ömür boyu giderim Korkmam Asla, Sana Güveniyorum Bu hayat Senin Bunu Unutma Sen Benimsin Seviyorum Seni Sonsuza Denk Kimse Giremez Aşkımızın Arasına..
Ne sıradan bir sevgiyi yaşayacak kadar basit biriyim.Ne de seni sıradan bir sevgiye malzeme yapacak kadar herhangi biri.
Seni Canımdan çok Seviyorum Seni Hayatla Paylaşamayacak kadar Kıskanıyorum Seni Helalim geleceğim Olduğun için Saklıyorum kendime içimde Yaşıyorum Seni Seviyorum bebeğim..
http://guzelsozlerfull.blogspot.com/2016/01/anlamli-ask-sozleri-2016-full-sevgi.html 
Güller anlatsın sana olan sevgimi, güller anlatsın yalnızlığımı, çaresizliğimi? Yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım.
Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü..
En güzel aşk sözleri
Herkes aşkını bilmeli görmeli sevmeli ki hayat aşk olsa herkes uçsa göklere çıksa dünyanın en güzel kraliçesi gelse de beni yine seni bulur seni severim.
http://guzelsozlerfull.blogspot.com/2016/01/anlamli-ask-sozleri-2016-full-sevgi.html 
Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır.
Güneşi seviyorum diyorsun güneş açınca gölgeye kaçıyorsun. Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun. Korkuyorum sevgilim
“Çok” sevilmeye değil, “hep” sevilmeye ihtiyacım var.
Benim için bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir. Ben seni seviy♥rum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.
Sevmek zor iş, ne maaşı var ne sigortası, Bir ayrılığı var bir de gözyaşı..
Sen Benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın… seviyorum seni aşkım..
Seni asil insanların basit sevgileriyle değil, basit insanların asil sevgileriyle sevdim. Bu güzel aşkımıza nokta koyma, sana kucak dolusu virgül getirdim.
Bir muammadır AŞK. Kiminin vicdanına atılan taş, kiminin fakir gönlüne katılan aş, kiminin de gözünden akıtılan yaştır, AŞK.
Her gün senin için ağlıyorum, Senin için yazıyorum sözlerimi ve resmine okuyorum Aşk Dolu Sözlerimi, Seni ne kadar Sevdiğimi bilmeni istiyorum Seni Çok Seviyorum..
Aşk sevipte kavuşamamaktır. Eğer kavuşursan bir süre sonra o duyguları yitirdiğini göreceksin..
Aşk trafik lambaları gibidir. Yeşil ışıkta geçecek kadar aşık olursun. Ama sarıda hep bir engele takılma ihtimali için hazırlıklı olursun. Kırmızı ışık yandığında ise aniden duracak
Kırık bir hayatın sakat kalmış bir oyuncusuyum, Kalbim Kırıldı sakat kaldım Aşk Acısını Çektim ağladım, Seni bulmuşum hayatta susarmıyım sanıyorsun? Sana sevgim delice susturamaz beni kimse, seviyorum seni ölümüne…
Aşk sen, aşk ben, aşk özlem, aşk acı, aşk ölüm demek. Aşk, her an düşünmek demek. Ben aşkın uğruna ölümü göze aldım. Aşkın ne yeri ne zamanı ne de yaşı
Seven çeker acısını sevmeyen ne bilsin. Bana aşktan söz etme sevmek kim sen kimsin.
Mutlu olmak kimin umrunda, sen yanımda ol yeter.
Gülüşünü seversin, sesini seversin, sohbetini seversin. http://guzelsozlerfull.blogspot.com/2016/01/anlamli-ask-sozleri-2016-full-sevgi.html Sevmek için illa ki yüzünü görmek şart değil; Yüreğinde duruşunu seversin.
Bir insan aşık olunca; kıskanır, bağırır, kısıtlar, hesap sorar, sahiplenir… ama; anlayana işte…
Bir çift göze aşık ve diğer bütün gözlere körüm..
Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğim sin seviyorum seni bebeğim..
Aşık olupta onun acısını çekene sorun aşk nedir? diye, aşkı boş sözlerle tarif edemezsiniz! Kalbin acı çekiyorsa anlarsın ancak aşkı..
Bazen rüyalarımda seni görüyorum, O zaman sana aşık olduğumu anlıyorum, Sana deliler gibi aşık oluyorum, Söylemek istiyorum ama söyleyemiyorum.
Saatler geçsede Acımasız, Seni unutturmuyor bana hiç bir dakika, odamda yalnılığımı paylaşıyorum kalbimle, kalbim anlatıyor seni ben dinliyorum sevgiyi, Odamda Sessizliğin Müziği Kalbimde Sen Gözyaşlarımda resmin, Seviyorum Seni..